Pomieszczenia

Konsola dębowa Clash Konsola dębowa Clash Konsola dębowa Clash

Konsola dębowa Clash

11 450,00 zł

Konsola wykonana z najszlachetniejszego materiału w 100% z wyselekcjonowanego drewna dębowego. Wyposażona w dolną półkę oraz trzy szuflady zdobione rycerskimi uchwytami. Ręczne postarzenia oraz nieregularności dają poczucie piękna i wytchnienia w kontakcie z naturą. Wzornictwo utrzymane w tradycyjnym klimacie pozwoli stworzyć wyjątkowe, stylowe i niepowtarzalne wnętrze. Solidność i trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność to cechy naszych mebli, które posłużą na długie lata Jako producent mebli dębowych wykorzystujemy materiał najwyższej jakości. 

 Wybarwienie: 

LC12 - dąb cognac antyczny

Brak możliwości zmiany wybarwienia.

 

Parametry techniczne mebla:

- trzy szuflady

- półka dolna

- wymiary mebla: 1750 x 760 x 460

Kredens z naturalnego... Kredens z naturalnego... Kredens z naturalnego...

Kredens z naturalnego drewna dębowego

16 950,00 zł

Kredens wykonany z materiału w 100% z wyselekcjonowanego drewna dębowego. Ręczne postarzenia oraz nieregularności dają poczucie piękna i wytchnienia w kontakcie z naturą. Zdobiony gustownymi uchwytami oraz tradycyjnymi okuciami. Wyposażony dodatkowo w trzy szuflady, charakteryzuje się surowym lecz wyrafinowanym pięknem. Wzornictwo utrzymane w tradycyjnym klimacie pozwoli stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze. Solidność i trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność to cechy naszych mebli, które posłużą na długie lata  

 Wybarwienie:

LC12- dąb cognac antyczny

Brak możliwości zmiany wybarwienia

Parametry techniczne mebla:

- trzy szuflady

- trzy drzwi dębowe

- dwie półki drewniane

- wymiary mebla: 1750 x  960 x  600

Biblioteczka z drewna dębowego Biblioteczka z drewna dębowego Biblioteczka z drewna dębowego

Biblioteczka z drewna dębowego

11 890,00 zł

Biblioteka wykonana w całości z litego drewna dębowego, to połączenie precyzji wykonania z rzemiosłem najwyższej jakości. Staranne oraz niepowtarzalne wykończenia podkreślają tradycyjne wzornictwo w nieprzemijającym stylu. Wykonany z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna dębowego charakteryzuje się naturalnym rysunkiem drewna. Mebel nadaje przepiękny wystrój i niepowtarzalny charakter w wnętrzu każdego pomieszczenia. Solidność, trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność to cechy naszych mebli, które posłużą na długie lata..

Wybarwienie:

LC12 - dąb cognac antyczny

Brak możliwości zmiany wybarwienia

Parametry techniczne mebla:

- cztery półki drewniane regulowane

- wymiary: 1100 x 2010 x400

Szafa z naturalnego drewna... Szafa z naturalnego drewna... Szafa z naturalnego drewna...

Szafa z naturalnego drewna dębowego

20 350,00 zł

Szafa wykonana z wyselekcjonowanego drewna dębowego. Najwyższą jakość wykonania uchwycono dzięki tradycyjnej technice stolarskiej. Solidność, trwałość i surowe piękno jakim jest drewno nadaje niesamowity charakter i przepiękny klimat w naszym domu. Staranne oraz niepowtarzalne wykończenia podkreślają tradycyjne wzornictwo w nieprzemijającym stylu.  Funkcjonalna i wytrzymała wykonana ręcznie przez naszych mistrzów rzemiosła posłuży na długie lata.

 

Wybarwienie:

LC12 - dąb cognac antyczny

Brak możliwości zmiany wybarwienia

Parametry techniczne mebla:

- szuflada w dolnej części mebla

- drzwi drewniane

- trzy półki drewniane regulowane

- wymiary: 1100 x 2010 x 400

Kredens z naturalnego... Kredens z naturalnego... Kredens z naturalnego...

Kredens z naturalnego drewna dębowego

11 490,00 zł

Kredens wykonany z najszlachetniejszego materiału w 100% z drewna dębowego. Wyposażony w dwie szuflady zdobione gustownym uchwytem to wyraz ponadczasowej i niepowtarzalnej formy w eleganckim stylu francuskiej kultury. Prosta linia i  czysta forma stanowi odpowiedź na potrzebę ładu estetycznego i uchwycenia jego piękna. Kredens nadaje przepiękny wystrój i niepowtarzalny charakter w wnętrzu każdego pomieszczenia. Solidność i trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność to cechy naszych mebli, które posłużą na długie lata.

Wybarwienie :

 L1NF - dąb miodowy antyczny

Brak możliwości zmiany wybarwienia

Parametry techniczne mebla:

- dwa razy szuflada

- dwa razy drzwi drewniane

- jedna półka drewniana

- wymiar: 1380 x 1010 x 500

Bok dębowy Kolekcji Turin Bok dębowy Kolekcji Turin Bok dębowy Kolekcji Turin

Bok dębowy Kolekcji Turin

1 870,00 zł

Bok zamykający lewy lub prawy do zestawu mebli, wykonana w całości z litego drewna dębowego. Tradycyjnie wykończona w eleganckim stylu, zawiera się w zgodnym istnieniu wszystkich elementów mebla. Wykonany z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna dębowego charakteryzuje się naturalnym rysunkiem drewna. Wzornictwo utrzymane w tradycyjnym klimacie pozwoli stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze. Solidność i trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność to cechy naszych mebli, które posłużą na długie lata.

 

Wybarwienia:

L3 - dąb orzech

L5 - dab mahoń

 

Dopłata 7% do zmiany wybarwienia.

Parametry techniczne mebla :

- wymiary: 105 x 2420 x 440

Stół ponadczasowy dębowy Stół ponadczasowy dębowy Stół ponadczasowy dębowy

Stół ponadczasowy dębowy

8 450,00 zł

Stół  wykonany w 100% z litego drewna dębowego. Charakteryzuje się prostą formą oraz konsekwencją w tworzeniu subtelnej i łagodnej linii. Umiejętne połączenie skromnej budowy z funkcjonalną i stylową konstrukcją sprawia, że wnętrza nabierają zupełnie nowej i świeżej elegancji. Solidność, trwałość i surowe piękno jakim jest drewno nadaje niesamowity charakter i cudowny klimat w naszym domu. Jako producent mebli dębowych klasycznych i ponadczasowych nieustannie dbamy o precyzję wykonania i wykorzystujemy materiały najlepszej jakości

Wybarwienie :

L6 - dąb biały

L8 - dąb naturalny

Dopłata +7% za zmianę wybarwienia.

 

Parametry techniczne mebla:

- blat grubość 40 mm

- stół bez dostawek

- wymiary: 1800 x 900 x 760

Biblioteczka 100% dąb Biblioteczka 100% dąb Biblioteczka 100% dąb

Biblioteczka 100% dąb

8 890,00 zł

Biblioteka wykonana w całości z litego drewna dębowego, to połączenie precyzji wykonania z rzemiosłem najwyższej jakości. Staranne oraz niepowtarzalne wykończenia podkreślają tradycyjne wzornictwo w nieprzemijającym stylu. Wykonany z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna dębowego charakteryzuje się naturalnym rysunkiem drewna. Mebel nadaje przepiękny wystrój i niepowtarzalny charakter w wnętrzu każdego pomieszczenia. Solidność, trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność to cechy naszych mebli, które posłużą na długie lata.

Wybarwienia:

L2 - dąb rustykalny

L3 - dąb orzech

L5 - dab mahoń

L8 - dąb naturalny

Dopłata 7% do zmiany wybarwienia.

Parametry techniczne mebla :

- cztery półki drewniane regulowane

- wymiary : 660 x 2010 x 400

- postarzany

- wersja 1

- cokół nr 2

Funkcjonalna szafa dębowa Funkcjonalna szafa dębowa Funkcjonalna szafa dębowa

Funkcjonalna szafa dębowa

20 150,00 zł

Szafa wykonana z wyselekcjonowanego drewna dębowego. Najwyższą jakość wykonania uchwycono dzięki tradycyjnej technice stolarskiej. Solidność, trwałość i surowe piękno jakim jest drewno nadaje niesamowity charakter i przepiękny klimat w naszym domu. Geometryczna linia nowoczesnego wzornictwa jest synonimem prestiżu i wykwintnej elegancji. Funkcjonalna i wytrzymała wykonana ręcznie przez naszych mistrzów rzemiosła posłuży na długie lata.

Wybarwienie:

L11M - dąb bianco

L9W - dąb bielony

Brak możliwości zmiany wybarwienia

Parametry techniczne mebla:

- 2 x drzwi drewniane

- 2 x półka drewniana

- 2 x drążek

- wymiary: 1392 x 1970 x 640

Konsola z naturalnego... Konsola z naturalnego... Konsola z naturalnego...

Konsola z naturalnego drewna dębowego

7 200,00 zł

Konsola dębowa wykonana z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna dębowego. Charakteryzuje się gustownym przeszkleniem półek oraz naturalnym rysunkiem drewna, którego piękno wydobyto rękoma prawdziwych mistrzów rzemiosła. Konsola nadaje przepiękny wystrój i niepowtarzalny charakter w wnętrzu każdego pomieszczenia. Solidność i trwałość to cechy naszych mebli, które posłużą na długie lata

 

Wybarwienie:

L8P - dąb naturalny antyk

 

Parametry techniczne mebla:

- dwie półki szklane wykonane ze szkła hartowanego

- wymiar:1390 x 790 x 450

Łóżko dębowe Łóżko dębowe Łóżko dębowe

Łóżko dębowe

9 090,00 zł

Łóżko z litego drewna dębowego. Charakteryzuje się starannie dopracowaną konstrukcją o wyszukanym smaku i niepowtarzalnym stylu. Ręczne wykończenia łączą w sobie artyzm tradycyjnego rzemiosła z starannie wyselekcjonowanym drewnem. Charakteryzuje się naturalnym rysunkiem drewna, którego piękno wydobyto rękoma prawdziwych mistrzów rzemiosła. Łóżko nadaje przepiękny wystrój i niepowtarzalny charakter w sypialni. Solidność i trwałość to cechy naszych mebli, które posłużą na długie lata.

Wybarwienie :

L3S - dąb orzech mat

L11M - dąb bianco

L9W - dąb bielony

Dopłata 7% za zmianę wybarwienia

Parametry techniczne mebla:

- cena nie obejmuje stelaża oraz zagłówka

- cena dotyczy TYLKO ramy łóżka

- wymiary: 1668 ( 1400) x 400 x 2266

Krzesło z naturalnego drewna dębowego

1 750,00 zł

Krzesła Julia to najwyższa jakość materiałów oraz wykonania. Delikatność i optyczna lekkość krzeseł pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza. Konstrukcja oraz odpowiednie proporcje zapewniają wygodę i komfort użytkowania. Krzesło wykonane z litego drewna dębowego. Solidność, trwałość i surowe piękno jakim jest drewno nadaje niesamowity charakter i cudowny klimat w naszym domu. Jako producent mebli dębowych klasycznych i trwałych nieustannie dbamy o precyzję wykonania i wykorzystujemy najlepsze materiały. 

 

Wybarwienia:

L3S    - dąb orzech mat

L11M  - dąb bianco

L9W   - dąb bielony

Dopłata 7% za zmianę wybarwienia

Parametry techniczne mebla:

- wymiary mebla : 460 x 550 x 930

- krzesło wykonane w materiale z firmy Fargotex