Ścianki

Ścianka działowa w różu

25,00 zł

Płytka ścienna włoskiej kolekcji Maripoza w kształcie motyla o intensywnej różowej barwie.

Dzięki swej praktycznej funkcji doskonale wyodrębnia dyskretne i intymna miejsca w domu tworząc oryginalny i niepowtarzalny klimat.

Łączone ze sobą haczykami układają niezwykła kompozycję w dowolnym rozmiarze.

Wymiar: 30 cm  x 30 cm

Ścianka działowa

25,00 zł -40% 15,00 zł

Płytka ścienna włoskiej kolekcji Settantuno to doskonałe uzupełnienie stylowych wnętrz.

Dzięki ciemnej barwie oraz fantazyjnym wzorze w elegancki sposób wyodrębni dyskretne miejsca w domu.

Możliwość łączenia haczykami pozwala na stworzenie oryginalnej i niepowtarzalnej ścianki.

Wymiar: 30 cm x 30 cm

  • -40%
  • -40%

Ścianka działowa fala

25,00 zł

Płytka ścienna włoskiej kolekcji Onda Blu swym kształtem przypominająca morskie fale jest znakomitym uzupełnieniem eleganckich wnętrz i w oryginalny sposób wyodrębni dyskretne oraz intymne miejsca w domu. Dzięki możliwości ich łączenia można stworzyć niezwykłą i niepowtarzalną komozycję.

Wymiary: 30 cm x 30 cm

Ścianka działowa czarna

25,00 zł -40% 15,00 zł

Płytka ścienna włoskiej kolekcji Piramide w kształcie trapezów koloru czarnego to doskonały sposób aby stworzyć intymny i dyskretny kącik, a zarazem ożywić wnętrze ciekawą dekoracją. Możliwość ich łączenia pozwala na budowę kompozycji o różnej wielkości.

Wymiary: 30 cm x 30 cm

  • -40%
  • -40%

Ścianka działowa

25,00 zł

Płytka ścienna włoskiej kolekcji Piramide w kształcie trapezów transparentna to doskonały sposób aby stworzyć intymny i dyskretny kącik, a zarazem ożywić wnętrze ciekawą dekoracją. Możliwość ich łączenia pozwala na budowę kompozycji o różnej wielkości.

Wymiary: 30 cm x 30 cm

Ścianka działowa

25,00 zł

Płytka działowa w pięknym kolorze bursztynu włoskiej kolekcji Dorato to niezwykła dekoracja zaprojektowana przez włoskich artystów. Dzięki łączeniom haczykami tworzy delikatny i niezwykły parawan dzielący wnętrze dając poczucie intymności i dyskretnej elegancji.

Wymiary: 30 cm  x 30 cm

Ścianka działowa

25,00 zł

Biała płytka działowa włoskiej kolekcji Twister której geometryczny wzór na kształt kwiata będzie niezwykłą dekoracją. Łączone ze sobą tworzą delikatną i niepowtarzalną kompozycję w dowolnym rozmiarze.

Wymiary: 30 cm  x 30 cm

Ścianka działowa

25,00 zł -40% 15,00 zł

Płytka działowa w pięknym kolorze różu włoskiej kolekcji Dorato to niezwykła dekoracja zaprojektowana przez włoskich artystów. Dzięki łączeniom haczykami tworzy delikatny i niezwykły parawan dzielący wnętrze dając poczucie intymności i dyskretnej elegancji.

Wymiary: 30 cm  x 30 cm

  • -40%
  • -40%

Ścianka działowa gwiazda czarna

110,00 zł

Płytka działowa w kolorze klasycznej czerni włoskiej kolekcji Daisy w kształcie promiennej gwiazdy, to doskonałe uzupełnienie eleganckich wnętrz tworzących dyskretne i intymne miejsce w domu. Łączone ze sobą metalowymi haczykami tworzą delikatną i niepowtarzalną kompozycję w dowolnym rozmiarze.

Wymiar: 52 cm   52 cm.

Ścianka działowa

110,00 zł

Płytka działowa przeźroczysta włoskiej kolekcji Daisy w kształcie promiennej gwiazdy, to doskonałe uzupełnienie eleganckich wnętrz tworzących dyskretne i intymne miejsce w domu. Łączone ze sobą metalowymi haczykami tworzą delikatną i niepowtarzalną kompozycję w dowolnym rozmiarze.

Wymiar: 52 cm   52 cm.

Ścianka działowa

110,00 zł -40% 66,00 zł

Płytka działowa w kolorze bursztynowym włoskiej kolekcji O'Caffe, przedstawiająca filiżanki z ziarnami kawy. Doskonała do odzielenia dyskretnej jadalni od gościnnego salonu. Łączone ze sobą metalowymi haczykami tworzą delikatną i niepowtarzalną kompozycję w dowolnym rozmiarze.

Wymiar: 52 cm x 52 cm

  • -40%
  • -40%

Ścianka działowa

25,00 zł

Płytka działowa przeźroczysta włoskiej kolekcji Dorato to niezwykła dekoracja zaprojektowana przez włoskich artystów. Dzięki łączeniom haczykami tworzy delikatny i niezwykły parawan dzielący wnętrze dając poczucie intymności i dyskretnej elegancji.

Wymiary: 30 cm  x 30 cm